Znajdź nas na

 Opiekun medyczny

- zajęcia są realizowane w systemie weekendowym. W kształceniu mogą uczestniczyć osoby w różnym wieku. Plan zajęć jest dostosowany do potrzeb uczących się. Opiekun medyczny jest przygotowany do następujących zadań zawodowych: rozpoznawania i rozwiązywania problemów opiekuńczych osoby chorej i niesamodzielnej w różnym wieku, pomagania osobie chorej i niesamodzielnej, wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, współpracy z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym.

Umiejętności praktyczne kształcone są w pracowniach wyposażonych w nowoczesny sprzęt do czynności pielęgnacyjnych i na oddziałach szpitalnych. Spotkania na zajęciach sprzyjają nawiązaniu znajomości i przyjaźni. Absolwenci nawet po zakończeniu kształcenia chętnie odwiedzają szkołę. O naszych absolwentów ze względu na ich dobre wykształcenie ubiega się wiele placówek medycznych, opiekuńczych i nie tylko.

Miejsca pracy- szpitale, Domy Pomocy Społecznej, placówki opiekuńcze oraz w domu osoby chorej.

Jeśli chcesz zdobyć ciekawy, atrakcyjny zawód w dobrej, renomowanej szkole dysponującej dobrze wyposażoną bazą dydaktyczną, pod okiem wykwalifikowanej kadry – przyjdź do nas!

Nie zwlekaj!

NABÓR TRWA!

Nauka u nas się opłaca!

Zapraszamy!

 

 

 

 

Pin It