W dniu 9. listopada obchodziliśmy jubileusz 55 lat istnienia naszej szkoły.
Wspominaliśmy stare czasy, uroczystości i historyczne momenty w dziejach szkoły.

Dziękowaliśmy poprzednim dyrektorom szkoły za ich ogromny wkład w rozwój szkoły i za nadążanie za zmianami w dynamicznym świecie XX i XXI wieku.

Spotkaliśmy absolwentów, którzy dzięki nam rozpoczęli swoją karierę, oraz tych, którzy związali swoje życie ze szkołą.

Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu znamienitych gości, przedstawicieli urzędów i jednostek zaprzyjaźnionych ze szkołą, z którymi wiąże nas ścisła i serdeczna współpraca.

Po wspominkach i podziękowaniach nastąpiła część artystyczna spotkania - czyli koncert zespołu LADY & Gentlemen.


Teraz czekamy tylko na kolejną, okrągłą 60-tą rocznicę!




