Znajdź nas na

W dniach 21-23 kwietnia 2022 roku w Łodzi odbyła się XIV Ogólnopolska Konferencja Metodyczno-Naukowo-Przedmiotowa.

Brali w niej udział nauczyciele masażu z naszej szkoły: mgr Tomasz Kuczma, mgr Beata Madej-Dziechciarow, mgr Jacek Pieczyński i mgr Bianka Lis-Jarczak.

Jest to największa w kraju konferencja naukowa w zakresie masażu. Hasło przewodnie brzmiało "Rola masażu we współczesnej medycynie i rehabilitacji pocovidowej".

 

Mgr Tomasz kuczma i mgr Bianka Lis-Jarczak po raz kolejny w historii konferencji dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc wykład pt. "Masaż medyczny - założenia koncepcji, metodyczne aspekty nauczania".

 

Po uroczystym rozpoczęciu Konferencji z rąk przewodniczącego komitetu organizacyjnego dra Pawła Piątkowskiego nasza szkoła otrzymała dyplom oraz piękną statuetkę "za wkład w rozwój i popularyzację masażu w Polsce".

  

Podczas 3 dni Konferencji, nasi nauczyciele mieli możliwość zapoznania się i wysłuchania 25 wykładów, często połączonych z praktycznymi pokazami dotyczącymi masażu.

 

Konferencji towarzyszyły również warsztaty: Masaż i mobilizacja blizny oraz Masaż Kobido.

Wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wykładów nauczyciele przekażą z dużym zapałem i zaangażowaniem słuchaczom na kierunku technik masażysta.

 

Pin It